Salgsafdelingen

Vi har dig i fokus

 Landbrug

Kaj D. Pedersen

Indehaver/ Sælger

Mobil: 5196 1093

kaj@skjernmaskinforretning.dk

   

Knud Føhns

Sælger

Mobil: 2032 8940

knud@skjernmaskinforretning.dk

 

Ole Vad Hansen

Sælger

Mobil: 9189 0914

ole@skjernmaskinforretning.dk


 

 

 

 

 

 Have & Park

Henrik Refstrup

Sælger

Tlf: 51961830

henrik@skjernmaskinforretning.dk

                       

 

 

 

                                                   

                                 

 Polaris ATV, UTV og EL-biler

 

Stig T. Møller

Sælger
Polaris Specialist

Mobil: 2069 5197

stig@skjernmaskinforretning.dk

 

Janni Lysgaard

Sælger

Mobil: 4029 5752

janni@skjernmaskinforretning.dk

 

Butik og Lager

Stor viden - hurtig levering

HENRIK REFSTRUP

Lagerekspedient
Have & Park og Polaris ATV

Tlf: 5196 1830

henrik@skjernmaskinforretning.dk

 ERIK LUNDSFRYD

Lagerekspedient
Landbrug

Mobil: 2262 0687

erik@skjernmaskinforretning.dk

JOHN SVENDSEN

Lagerekspedient
Landbrug

Tlf: 5196 1831

john@skjernmaskinforretning.dk

LARS D. PEDERSEN

Butiksansvarlig

Tlf. 9736 1020

lars@skjernmaskinforretning.dk

Tove Andreasen

Elev

Tlf: 5196 1829

tove@skjernmaskinforretning.dk

   

Værksted

Service er vores speciale

 Landbrug

 

UFFE S. KRISTENSEN                
Værkfører/Gps- speciallist

Tlf. 9680 2704
Mobil: 2553 0077

uffe@skjernmaskinforretning.dk

 

LINE KORSHØJ
Administrations medarbejder

 

line@skjernmaskinforretning.dk

 

CHRISTIAN MEYER

Servicemontør

 

 

HENRIK LYHNE

Servicemontør

 

 

POUL ØSTERGAARD

Servicemontør

 

 

Kristian Kolby

Servicemontør

 

 

 

 JØRGEN MOURIDSEN

Servicemontør

 

 

 

KRISTOFFER WULFF

Servicemontør

 

 

 

HENNING VILLADSEN

Servicemontør

 

 

 

MARTIN NIELSEN

 Lærling

 

 

MAGNUS SMEDSGAARD

Servicemontør

 

   

Polaris ATV / Have & Park

 

PREBEN SMED

Servicemontør
Polaris/Have & Park Specialist

Tlf: 9680 2706 
Mobil: 2014 6407

preben@skjernmaskinforretning.dk

                         

 Esben Madsen

 Servicemontør Polaris/Have & Park

Tlf: 93633690

esben@skjernmaskinforretning.dk

    

HC.

Servicemontør Polaris/ Have & Park

Tlf: 91894858

hc@skjernmaskinforretning.dk

   

Administration, Bogholderi & Marketing

Vi har dig i fokus

 

Vibeke Kjær

Administration og Bogholderi

Telefon: 9680 2701 

vibeke@skjernmaskinforretning.dk

 

Anne Mette Harkes

Marketing

Telefon: 9610 5195

annemette@skjernmaskinforretning.dk