Salgsafdelingen

Vi har dig i fokus

Landbrug

Kaj D. Pedersen

Indehaver/ Sælger

Mobil: 5196 1093

kaj@skjernmaskinforretning.dk

                                      

 

 

 

 

 

Knud Føhns

Sælger

Mobil: 2032 8940

knud@skjernmaskinforretning.dk


 

 

 

 

 

Eftermarked

  

Rasmus Hvergel

Eftermarkedsansvarlig

Tlf: 9610 5195

rasmus@skjernmaskinforretning.dk

 

 

 

 

 

Have & Park

Henrik Refstrup

Sælger

Tlf: 5196 1830

henrik@skjernmaskinforretning.dk

                       

 

 

 

 

Polaris ATV, UTV og EL-biler

Uffe S. Bendtsen

Salgs & Marketingschef

Tlf: 9363 8210

 usb@polarisatv.dk

 

Janni Lysgaard

 Sælger 

 Mobil: 4029 5752

 janni@polarisatv.dk

Stig T. Møller

Sælger

Mobil: 2069 5197

stig@polarisatv.dk

Preben Smed

Import og produktansvarlig

Tlf: 9680 2706 / Mobil: 2014 6407

preben@polarisatv.dk

 

Butik og Lager

Stor viden - hurtig levering

 

Gunnar Madsen

Lagerchef

Tlf: 9363 5663

gunnar@skjernmaskinforretning.dk

HENRIK REFSTRUP

Lagerekspedient
Have & Park og Polaris ATV

Tlf: 5196 1830

henrik@skjernmaskinforretning.dk

JOHN SVENDSEN

Lagerekspedient Landbrug

Tlf: 5196 1831

john@skjernmaskinforretning.dk

LARS D. PEDERSEN

Butiksansvarlig

Tlf. 9736 1020

lars@skjernmaskinforretning.dk

Tove Andreasen

Elev

Tlf: 5196 1829

tove@skjernmaskinforretning.dk

 

 

 

 

 

 

Værksted

Service er vores speciale

Landbrug

 

UFFE S. KRISTENSEN               

Værkfører/Gps- speciallist

Tlf: 9680 2704 /Mobil: 2553 0077

uffe@skjernmaskinforretning.dk

Erik Lundsfryd

Værkfører assistent

Mobil: 2262 0687

erik@skjernmaskinforretning.dk

Line Korshøj

Administrations medarbejder

 

line@skjernmaskinforretning.dk

Christian Meyer

Servicemontør

 

 

POUL ØSTERGAARD

Servicemontør

 

 

HENRIK LYHNE

Servicemontør

 

 

JØRGEN MOURIDSEN

Servicemontør

 

 

Kristian Kolby

Servicemontør

 

 

HENNING VILLADSEN

Servicemontør

 

 

 

KRISTOFFER WULFF

Servicemontør

 

 

MAGNUS SMEDSGAARD

Servicemontør

 

 

 

MARTIN NIELSEN

Lærling

 

 

Thomas Stokholm

Lærling

 

 

 

 

 

 

 

Polaris ATV

HC.

Servicemontør Polaris/Have & Park

Tlf: 9189 4858

hc@skjernmaskinforretning.dk

 Esben Madsen

 Servicemontør Polaris/Have & Park

Tlf: 93633690

esben@skjernmaskinforretning.dk

 

Administration, Bogholderi & Marketing

Vi har dig i fokus

Vibeke Kjær

Administration og Bogholderi

Telefon: 9680 2701 

vibeke@skjernmaskinforretning.dk

Anne Mette Harkes

Marketing

Telefon: 9610 5195

annemette@skjernmaskinforretning.dk