Salgsafdelingen

Vi har dig i fokus

Landbrug

Kaj D. Pedersen

Indehaver/ Sælger

Mobil: 5196 1093

kaj@skjernmaskinforretning.dk

                                      

 Knud Føhns

Sælger

Mobil: 2032 8940

Knud@skjernmaskinforretning.dk

 Salgsleder for Skjern Maskinforretnings landbrigsafdeling Kjeld Toftgaard

Kjeld Toftgaard

Salgsleder 

Mobil: 4222 9376

Kjeld@skjernmaskinforretning.dk

 Rasmus Hvergel

Sælger

Tlf: 9610 5195

Rasmus@skjernmaskinforretning.dk

Polaris ATV, UTV og EL-biler

Stig Møller Salgschef for Polaris ATV UTV og EL bil

Stig T. Møller

Salgschef og salg Fyn og Sjælland

Mobil: 2069 5197

stig@polarisatv.dk

 Billede af sælger for Polaris ATV Jylland Jens Østergaard

 Jens Østergaard

 Sælger Jylland

 Mobil: 4029 5752

 jens@polarisatv.dk

Jens Alshauge

Salg syd og øst Jylland

Mobil: 93391419

jensa@polarisatv.dk

 

 Preben Smed

Import og produktansvarlig

Tlf. 9680 2706/ Mobil: 2014 6407

preben@polarisatv.dk

 Thaler

  

Henning Frederiksen

Sælger

Tlf: 9680 8084/ Mobil: 5258 6676

henning@thaler.dk

 

 

 

 

 

 

Butik og Lager

Stor viden - hurtig levering

 

Gunnar Madsen

Lagerchef

Tlf: 9680 2709

gunnar@skjernmaskinforretning.dk

HENRIK REFSTRUP

Lagerekspedient
Polaris ATV & Thaler

Tlf: 9680 2702

henrik@skjernmaskinforretning.dk

JOHN SVENDSEN

Lagerekspedient Landbrug

Tlf: 9680 2709

john@skjernmaskinforretning.dk

LARS D. PEDERSEN

Butiksansvarlig

Tlf. 9736 1020

lars@skjernmaskinforretning.dk

Lagerekspedient hos Skjern Maskinforretning Henning Hansen

Henning Hansen

Lagerekspedient

 Tlf: 9680 2709

 henningh@skjernmaskinforretning.dk

 

 Tove Andreasen

 Lagerekspedient

 Tlf: 9680 2709

 tove@skjernmaskinforretning.dk

       

 

Værksted

Service er vores speciale

Landbrug

 

Valter Agergaard          

Værkfører

Tlf: 9680 2708

Valther@skjernmaskinforretning.dk

 

Jonas Christensen   

 Værkfører

Tlf: 9680 2708

Jonas@skjernmaskinforretning.dk

 Medarbejder ved Skjern Maskinforretning Per Riise Hansen

Per Riise Hansen

Garanti & Reklamationer

   
   

Christian Meyer

Servicemontør

 

 

Jørgen Mouridsen

Servicemontør

 

 

Poul Østergaard

Servicemontør

 

 

Henrik Lyhne

Servicemontør

 

 

Martin Nielsen

Servicemontør

 

 

Kristian Kolby

Servicemontør

 

 

HENNING VILLADSEN

Servicemontør

 

 

 

Kristoffer Wulff

Servicemontør

 

 

Michael Kjær

Servicemontør

 

 

Thomas Stokholm

 Lærling

 

 


Marcus Bruun

 Lærling

 

 

Lærling Andreas Langkjær
 

Andreas Langkjær

 Lærling

 

 

Lærling Hjalte Bøgelund Christiansen

Hjalte Bøgelund Christiansen

Lærling

   

Erik Kristensen

Pladsmand

Erik@skjernmaskinforretning.dk 

Polaris ATV

HC.

Værkfører og servicemontør Polaris

Tlf: 9680 2705

hc@skjernmaskinforretning.dk

 

 

 

 

Kristian Ernst Buchholtz

Servicemontør Polaris

 

 

 

 

 

 

 

 

Administration, Bogholderi & Marketing

Vi har dig i fokus

Vibeke Kjær

Administration og Bogholderi

Telefon: 9680 2701 

vibeke@skjernmaskinforretning.dk

Line Korshøj

Administrations medarbejder

line@skjernmaskinforretning.dk

Billede af Kirsten Høy, Assistent & Adm. Medarbejder Skjern Maskinforretning

Kirsten Høy

Assistent & Adm. Medarbejder

Telefon: 5455 8353 

Kirsten@skjernmaskinforretning.dk

 

 Heidi Rømer

Marketing 

Telefon: 2069 5196

Heidi@skjernmaskinforretning.dk