Salgsafdelingen

Vi har dig i fokus

Landbrug

Kaj D. Pedersen

Indehaver/ Sælger

Mobil: 5196 1093

kaj@skjernmaskinforretning.dk

                                      

 

 

 

 

 

Knud Føhns

Sælger

Mobil: 2032 8940

knud@skjernmaskinforretning.dk


 

 

 

 

 

Eftermarked

  

Rasmus Hvergel

Eftermarkedsansvarlig

Tlf: 9610 5195

rasmus@skjernmaskinforretning.dk

 

 

 

 

 

Polaris ATV, UTV og EL-biler

Stig T. Møller

Sælger Fyn og Sjælland

Mobil: 2069 5197

stig@polarisatv.dk

 Billede af sælger for Polaris ATV Jylland Jens Østergaard

 Jens Østergaard

 Sælger Jylland

 Mobil: 4029 5752

 jens@polarisatv.dk

Preben Smed

Import og produktansvarlig

Tlf: 9680 2706/ Mobil: 2014 6407

preben@polarisatv.dk

   

 Thaler

  

Henning Frederiksen

Sælger

Tlf: 9680 8084/ Mobil: 5258 6676

henning@thaler.dk

 

 

 

 

 

 

Butik og Lager

Stor viden - hurtig levering

 

Gunnar Madsen

Lagerchef

Tlf: 9680 2709

gunnar@skjernmaskinforretning.dk

HENRIK REFSTRUP

Lagerekspedient
Polaris ATV & Thaler

Tlf: 9680 2702

henrik@skjernmaskinforretning.dk

JOHN SVENDSEN

Lagerekspedient Landbrug

Tlf: 9680 2709

john@skjernmaskinforretning.dk

LARS D. PEDERSEN

Butiksansvarlig

Tlf. 9736 1020

lars@skjernmaskinforretning.dk

Anne Mette Jensen

Lagerekspedient

 

 amj@skjernmaskinforretning.dk

 

 Tove Andreasen

 Elev

 Tlf: 9680 2709

 tove@skjernmaskinforretning.dk

Lagerekspedient hos Skjern Maskinforretning Henning Hansen

Henning Hansen

Lagerekspedient

 

henningh@skjernmaskinforretning.dk

   

 

Værksted

Service er vores speciale

Landbrug

 

UFFE S. KRISTENSEN               

Værkfører/Gps- speciallist

Tlf: 9680 2708

uffe@skjernmaskinforretning.dk

Erik Lundsfryd

Værkfører assistent

Mobil: 9680 2708

erik@skjernmaskinforretning.dk

Line Korshøj

Administrations medarbejder

 

line@skjernmaskinforretning.dk

Christian Meyer

Servicemontør

 

 

POUL ØSTERGAARD

Servicemontør

 

 

HENRIK LYHNE

Servicemontør

 

 

JØRGEN MOURIDSEN

Servicemontør

 

 

Kristian Kolby

Servicemontør

 

 

HENNING VILLADSEN

Servicemontør

 

 

 

KRISTOFFER WULFF

Servicemontør

 

 

Jonas Christensen

Servicemontør

 

 

Michael Kjær

Servicemontør

 

 

MARTIN NIELSEN

Lærling

 

 

 

THOMAS STOKHOLM

Lærling

 

 

Marcus Bruun

Lærling

 

 

   

Polaris ATV

HC.

Værkfører og servicemontør Polaris

Tlf: 9680 2705

hc@skjernmaskinforretning.dk

 Servicemontør og mekaniker ved Polaris DK, Skjern Maskinforretning

 Kees Kant

Servicemontør Polaris

 

 

Kristian Ernst Buchholtz

Servicemontør Polaris

 

 

 

 

 

 

 

 

Administration, Bogholderi & Marketing

Vi har dig i fokus

Vibeke Kjær

Administration og Bogholderi

Telefon: 9680 2701 

vibeke@skjernmaskinforretning.dk

Anne Mette Harkes

Marketing

Telefon: 2069 5196

annemette@skjernmaskinforretning.dk

Billede af Kirsten Høy, Assistent & Adm. Medarbejder Skjern Maskinforretning

Kirsten Høy

Assistent & Adm. Medarbejder

Telefon: 5455 8353 

Kirsten@skjernmaskinforretning.dk